Kancelaria

Wiedza. Pasja. Doświadczenie.

O nas.

Dynamika zmian, jakie dokonują się na rynku usług prawnych, sprawiła, że postanowiliśmy uwzględnić je w naszej aktywności zawodowej. Po wielu latach pracy w wiodących kancelariach podjęliśmy decyzję o rozwoju własnej kancelarii prawnej.

W 2012 roku utworzyliśmy markę LAWBO. Łącząc dwa słowa „law” (prawo) i „bo” (ponieważ, ang. because), określiliśmy istotę naszego myślenia o zadaniach, jakie realizujemy. Naszym celem jest dostarczanie Klientom skutecznych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo prawne prowadzonej działalności. Zależy nam by w efektywny sposób przyczyniać się do umacniania Ich pozycji na rynku.

Siedziba LAWBO Kancelarii Prawnej znajduje się w Gdyni. Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju. Realizujemy też zlecenia z udziałem i na rzecz podmiotów zagranicznych. Świadczymy kompleksowe usługi prawne w różnorodnych dziedzinach i specjalizacjach prawa, oferujemy doradztwo prawne wszelkim podmiotom gospodarczym i klientom indywidualnym.

Wyróżnia nas wiedza i pasja, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że rozumiemy zasady, jakie obowiązują w działalności biznesowej. Wiemy jak znaczący wpływ ma odpowiednie stosowanie obowiązujących regulacji prawnych na konkurencyjność oraz jak ważne są czas i efektywność. Dlatego pracujemy tak, by powierzone nam sprawy rozwiązywać skutecznie i jak najszybciej, zapewniając przy tym poufność oraz bezpieczeństwo prawne.

Zespół.

LAWBO Kancelarię Prawną tworzą radcowie prawni i adwokaci, którzy przez lata współtworzyli sukces wiodących polskich kancelarii prawnych. Doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwalają nam zapewnić wysoki standard oraz kompleksowość świadczonych usług prawnych. Wspierają nas w tym doradcy podatkowi, rzeczoznawcy, tłumacze przysięgli i specjaliści z innych dziedzin.

W naszym zespole najważniejsze jest zrozumienie i współpraca. Zależy nam na efektywnym rozwiązywaniu powierzonych nam spraw, w tym celu zapewniamy opiekę dedykowanego prawnika, a w konkretnych przypadkach tworzymy zespoły zadaniowe.

W relacjach z naszymi Klientami dbamy o zrozumiałą komunikację. Jesteśmy odpowiedzialni, zaangażowani i skuteczni. Oferujemy profesjonalne i indywidualne podejście do oczekiwań Klientów.

Doświadczenie.

Nasze doświadczenie zawodowe nabywaliśmy przez wiele lat. Pracując w wiodących kancelariach prawnych świadczyliśmy doradztwo prawne zarówno na rzecz małych i średnich, jak i dużych przedsiębiorstw, w tym spółek Skarbu Państwa. Wśród nich były podmioty z różnych branż i sektorów gospodarki, między innymi bankowości i usług finansowych, budownictwa, energetyki, handlu i usług, technologii informatycznych, branży medycznej, motoryzacyjnej, obrotu nieruchomościami, ubezpieczeń.

Kapitał wiedzy i doświadczenia pozwala nam oferować profesjonalne usługi prawne. Zależy nam na rozumieniu specyfiki działalności gospodarczej naszych Klientów oraz konkretnych Ich problemów i oczekiwań. Dostarczamy efektywnych rozwiązań zapewniających osiąganie wyznaczonych celów.

Copyright © 2014 LAWBO Kancelaria Prawna. Wszelkie prawa zastrzeżone.